Kadra

Iwona Banerska

Iwona Banerska

WŁAŚCICIEL, DYREKTOR ŻŁOBKA

Absolwentka Preschool Montessori Program w American Montessori Centre w Vancouver. Metodę Montessori stosowała w praktyce jako nauczyciel w Montessori Academy nauczając grupę dzieci w wieku od 1,5 – 2,5 roku. Zajęcia prowadziła w języku angielskim.

Iwona Banerska jest również absolwentką Wydziału Pedagogicznego na UW (magister) oraz Wydziału Pedagogika Specjalna na specjalizacji surdopedagogika (pedagogika osób z dysfunkcją słuchu) Dolnośląskiej Wyższej Szkoły Edukacji we Wrocławiu (licencjat).

Doświadczenie w pracy z dziećmi rozwijała już podczas studiów we współpracy z agencją usług pedagogicznych we Wrocławiu. Ponadto odbyła praktyki zawodowe sprawując opiekę nad niepełnosprawnymi dziećmi w ośrodkach szkolno – wychowawczych. Dodatkowo swoją wiedzę wykorzystywała w praktyce – pomoc w opiece nad dziećmi osób zatrudnionych w ambasadzie amerykańskiej oraz zastępowanie kadry nauczycielskiej w czasie ich urlopów chorobowych w American School of Warsaw (w Elementary School) w Konstancinie. Prywatnie mama 7,5 letniego Karola.